Yenikent Su Tesisatçısı

Su tesisatında yaşanan her türlü tıkanma ve bozulma gibi durumlarda Yenikent Su Tesisat olarak en iyi hizmeti vermekteyiz.

Yenikent Su Tesisatçısı su tesisatı noktasında Yenikent Su Tesisatçısı olarak en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet kapsamında özellikle büyük sorunlara yol açan su kaçak tespiti noktasında bu iş için özel olarak hazırlanmış ekipmanlarımızla su kaçak tespiti yapmaktayız.

Ada Tesisat bünyesinde çalışan deneyimli uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla her türlü tesisat işiniz hızlı ve güvenli bir şekilde halledilir. Özellikle aniden yaşan lavabo, tuvalet, kanalizasyon tıkanmalarında ya da pimaş borularında yaşanan eskime ve kırılma gibi işlemler için tamirat yapmaktayız.

Yenikent Su Tesisatçısı Hizmetleri

Yenikent ilçesinde su kaçak tespiti için birden fazla firma bulunmaktadır. Fakat güvenilir ve üstün bir şekilde uygun fiyatlı hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet kapsamında su kaçak tespiti için kullanılan kameralı cihazlarla kaçağın nerden olduğunu tespit ediyor ardından tamirat işlemlerine başlıyoruz. Tamirat işlemleri firmamız bünyesinde çalışan ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Su tesisatın da yaşanan su sızıntıları ve su kaçakları başta olmak üzere genelde tesisatın sıcak su borularında meydana gelen her türlü tıkanıklığı gidermekteyiz. Tesisatın özellikle su tesisatı izolasyonu olmayan soğuk su borularının da sıcak su hatlarına döşendiği vakit boru ısıdan dolayı yoğunlaştığı için çalışmaya başladığında ek kaynak yerlerinden çürümeye ve yarılmaya başlar bu nedenle tesisat da donma olayları ile tesisat boruları çözülmeye başladığında genleşerek tesisat borularında patlama meydana gelmektedir. www.adatesisatankara.com site adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Evinizde ve iş yerinizde yaşana tıkanma donma gibi sorunlarda uzman ekibimiz tarafından su tesisat tespit cihazı ile kırmadan pimaş borularına zarar vermeden kırmadan nokta su kaçak tespiti yapmaktayız.